ARR WEDSTRIJDKALENDER 2020
29 dec 2019
dg datum wk naam, plaats, afstand, starttijd organisatie homepage
za 04-01-20 1 Winter Fire Run Vuren; 5 km 11:15 uur, 10 km 12:15 uur Run-a-bit www.winterfirerun.nl
za 11-01-20 2 ARR Trimloop Almbos; tot 15 km 14:30 uur ARR www.altenaroadrunners.nl
zo 12-01-20 3 Egmond halve marathon; 21.1 km vanaf 12:16, 10.5 km 10:25 uur Le Champion www.egmondhalvemarathon.nl
zo 12-01-20 3 Loopgroep Goirle Cross; 5.6 km 12:40 uur, 8.4-11.2 13:20 uur LGGoirle www.loopgroepgoirle.nl
za 18-01-20 3 Road To Rotterdam - Vught; 20 km 9:30 uur PH www.ph.nl
zo 19-01-20 4 Road To Rotterdam – Oud Beijerland; 20 km 10:00 uur Spirit www.nnmarathonrotterdam.nl
zo 19-01-20 4 Road To Rotterdam - Breda; 20 km 9:30 uur Sprint www.rtrtbreda.nl
zo 19-01-20 4 Ruitenburg Halve Maassluis, 21.1-10-5 km 13:00 uur AVW www.avwaterweg.nl
zo 19-01-20 4 Spiridoncross Rijen; 5,9 km 12:15 uur, 10.20 km 13:00 uur Spiridon www.spiridoncross.nl
za 25-01-20 4 Dirk IV Loop Hoornaar; 5 km 13:00, 10 km 13:12 uur Typhoon www.avtyphoon.nl/loopcircuit
zo 26-01-20 5 Mastboscross Breda; wedstrijden vanaf 9:00, prestatie 15:05 uur Sprint www.mastboscross.nl
za 01-02-20 5 Souburghcross Alblasserdam; jeugd 11:00, 8-11,5 km 13:30 uur AAA www.aaa-atletiek.nl
za 01-02-20 5 Midwinter Marathon Apeldoorn; 42 km 10:30 uur Stg Mar Apeldoorn www.midwintermarathon.nl
zo 02-02-20 6 Atledocross Dongen; vrouwen-trimmers 12:05, mannen 12:55 uur CMB www.regio13.nl
za 08-02-20 6 Road To Rotterdam - Vught; 25 km 9:30 uur PH www.ph.nl
zo 09-02-20 7 Road To Rotterdam - Dordrecht; 25 km 10:00 uur Fortius www.nnmarathonrotterdam.nl
za
6 Heinenoordtunnelloop Oud-Beijerland; 25 km 12:00 uur Spirit www.avspirit.nl
zo 02-02-20 6 Midwinter Apeldoorn; 16.1 km 11:15, 25 km 11:45, 8 km 15:00 uur Stg Mar Apeldoorn www.midwintermarathon.nl
zo 09-02-20 7 Road To Rotterdam - Breda; 25 km 9:30 uur Sprint www.rtrtbreda.nl
za 15-02-20 7 ARR Trimloop Almbos; tot 15 km 14:30 uur ARR www.altenaroadrunners.nl
za
8 Knotwilgenloop Woerden; 21.1-15-10 km 14:00 uur Clytoneus www.clytoneus.nl
za 22-02-20 8 Kruikenloop Tilburg; 15-10-5 km 11:11 uur TRR www.tilburgroadrunners.nl
za 29-02-20 9 Road To Rotterdam - Vught; 30 km 9:30 uur PH www.ph.nl
zo 01-03-20 10 Road To Rotterdam – Spijkenisse; 30 km 11:00 uur Spark www.nnmarathonrotterdam.nl
zo 01-03-20 10 Road To Rotterdam - Breda; 30 km 9:30 uur Sprint www.rtrtbreda.nl
zo 01-03-20 10 De 20 van Alphen a/d Rijn, 5 km 12:10, 20 km 13:30, 10 km 14:10 uur Stg 20 Alphen www.20vanalphen.nl
di 03-03-20 10 Coopertest Kolbach; 12 min vanaf 19:45 uur ARR www.altenaroadrunners.nl
za 07-03-20 10 ARR Trimloop Almbos; tot 15 km 14:30 uur ARR www.altenaroadrunners.nl
zo 08-03-20 11 CPC Den Haag; 21.1 km 14:30 uur SMC www.cpcloopdenhaag.nl
za 14-03-20 11 Halve Marathon Dordt; 21.1 km 11:45 uur, 5-10 km 12:05 uur Fortius www.fortiusdrechtsteden.nl
za 14-03-20 11 Road To Rotterdam - Vught; 35 km 9:30 uur PH www.ph.nl
zo 15-03-20 12 Drunense Duinenloop; 21.1 km 13:30 uur, 10 km 11:55 uur DAK www.drunenseduinenloop.nl
zo 15-03-20 12 Road To Rotterdam - Oud Beijerland; 35 km 10:00 uur Spirit www.nnmarathonrotterdam.nl
zo 15-03-20 12 Road To Rotterdam - Breda; 35 km 9:30 uur Sprint www.rtrtbreda.nl
za 21-03-20 12 Halve van St Anthonis; 21.1 km 15:00, 5 km 15:15 uur Olympus www.av-olympus.nl
za 21-03-20 12 Plassenloop Reeuwijk; 5 km 12:00, 10 km 13:00, 15 km 13:30 uur SC Reeuwijk www.reeuwijkse-plassenloop.nl
za 28-03-20 13 SecureRun Ameide; 15 km 15:00 uur, 5-10 km 15:10 uur Typhoon www.avtyphoon.nl/loopcircuit
za 28-03-20 13 Brakelselenteloop; 10-5 km 14:00 uur, jeugd 12:30 uur ARR www.brakelselenteloop.nl
za 28-03-20 13 Rondje Vrachelen Oosterhout; 10 km 16:00 uur Scorpio www.atvscorpio.nl
zo 29-03-20 14 Zandvoort Circuit Run; 5-12-21.1 km 13:00 uur Le Champion www.rwcircuitrun.nl
za
14 80 van Altena Almkerk; 80 km wandelen 22:00 uur De Vrijbuiters wsvdevrijbuiters.wordpress.com
za 28-03-20 13 Parkloop Schoonhoven; 10 km 13:00, 5 km 12:20 uur Avantri www.avantri.nl
za 04-04-20 14 Rotterdam Marathon; 42.2 km vanaf 9:30 uur Rottterdam Mar www.rotterdammarathon.nl
za
15 Bommelse Promenadeloop; 2.5-5-7.5-10 km 14:30 uur BR www.bommelerwaard-runners.nl
ma 13-04-20 16 Leidse Rijnloop Utrecht; 15-10-5 km, vanaf 13:00 uur Stg LRS www.deloopvanleidscherijn.nl
ma 27-04-20 18 Koningsloop Raamsdonksveer; 5-10 km 19:30 uur Oranjecomite www.oranjeveer.nl
di 05-05-20 19 Liberty Run Waalwijk; 4 km 18:00, 8 km 19:00 uur Stg Warande www.libertyrun.nl
di 12-05-20 20 Trialmeet DAK-ARR-ACW Drunen; 5 km 19:45 uur ARR www.altenaroadrunners.nl
za
19 Gorcum City Run Gorinchem; 5 km 19:15 uur, 10 km 20:15 uur Run-a-bit www.runabit.nl
za 09-05-20 19 Kaaienloop Oosterhout; 5 km 18:15, 10 km 19:00 uur Stg Kaaienloop www.kaaienloop.nl
za
20 Ultralopen Steenbergen; 6 uur 11:00 uur Diomedon www.ultraloopsteenbergen.nl
wo 13-05-20 20 Verkerkloop Zwijndrecht; 5-10 km 20:15 uur Parthenon www.verkerkloop.nl
za 16-05-20 20 Krakelingenloop Heukelum; 5 km 14:50, 10 km 15:00 uur Typhoon www.avtyphoon.nl/loopcircuit
za 16-05-20 20 Dwars door Dongen; 5 km 18:05 uur, 10 km 19:00 uur Atledo www.dwarsdoordongen.nl
zo 17-05-20 21 Marikenloop Nijmegen; 5 km 12:00, 7.5 km 12:30, 10 km 13:00 uur Stg Zevenheuvelen www.marikenloop.nl
za 23-05-20 21 Stratenloop Almkerk; 10-5 km 14:00 uur, jeugd 12:30 uur ARR www.altenaroadrunners.nl
za
21 Estafette Marathon Papendrecht; 21.1-42.2 km 11:00 uur Passaat www.avpassaat.nl
do 21-05-20 21 Dauwloop Giessen; 6:30 uur ARR www.altenaroadrunners.nl
za 30-05-20 22 IJsselsteinloop; 10 km 10:00, 21.1 km 10:25, 5 km 13:05 uur Politie Utrecht www.ijsselsteinloop.nl
za 30-05-20 22 Roparun Parijs/Hamburg-Rotterdam Roparun www.roparun.nl
zo 31-05-20 23 Haagse Beemdenloop Breda; 15 km 12:45, 10 km 14:30, 5 km 15:45 uur SHB www.haagsebeemdenloop.nl
za
22 Hemelvaartsdagloop Lekkerkerk; 8.6 km 11:00 uur AV Start www.avstart.nl
za
23 Maas en Waal Marathon Appeltern; 42.2 km 10:00 uur, 21.1 km 12:30 uur SMWD www.dijkensport.nl
za 06-06-20 23 Knooppuntenloop Drunense Duinen; 15:00 uur ARR www.altenaroadcircuit.nl
wo 10-06-20 24 Hardloopgala Gilze; 10 km 18:30 uur, 5 km 20:00 uur RR Gilze www.hardloopgalagilze.nl
za 13-06-20 24 Lenteloop Papendrecht; 10 km 15:00 uur, 5 km 14:00 uur Passaat www.nationale-lenteloop.nl
ma 15-06-20 25 Singelloop Woerden; 10-6.5-3 km 20:00 uur Clytoneus singelloopwoerden.nl
za
24 Bavoloop Rijsbergen; 10 km 19:30 uur, 5 km 17:15 uur Bavoloop www.bavoloop.nl
za
25 Ladiesrun Rotterdam; 5 km 11:30, 7.5 km 12:45, 10 km 14:15 uur RM www.ladiesrunrotterdam.nl
za 20-06-20 25 Heuvelrugloop Maarn; 10-21.1 km 19:00 uur Heuvelrugloopteam www.heuvelrugloop.nl
za
26 Halve van Roosendaal; 6.4 km 15:15, 21.1-10 km 16:30 uur Thor www.halvemarathonroosendaal.nl
za 27-06-20 26 Lingewaalloop Herwijnen; 10 km 13:00, 5 km 12:00 uur Typhoon www.avtyphoon.nl/loopcircuit
wo 01-07-20 27 Van der Straatenloop Werkendam; 5 km 20:00 uur, jeugd 19:00 uur Run-a-bit www.runabit.nl
za 04-07-20 27 Chaamloop; 5-21.1 km 18:45, 10 km 20:00 uur Gloria www.chaamloop.nl
wo 19-08-20 34 Stratenloop Genderen; 8 km 19:45 uur, jeugd 18:45 uur ARR www.altenaroadcircuit.nl
za
34 Stratenloop Bels Lijntje Baarle; 10-5,85 km 19:00 uur Gloria www.gloria-atletiek.nl
zo 30-08-20 36 Dorpsloop Teteringen; 5 km 14:00, 10 km 15:00 uur SDT www.dorpsloop.nl
ma 31-08-20 36 Trialmeet DAK-ARR-ACW Drunen; 5 km 19:45 uur DAK www.dakdrunen.nl
za 05-09-20 36 Pomploop Noordeloos; 10 km 14:00 uur, 5 km 13:00 uur Typhoon www.avtyphoon.nl/loopcircuit
zo 06-09-20 37 Nazomerloop Schoonhoven; 10 km 13:00 uur, 5 km 12:20 uur Avantri www.avantri.nl
zo 06-09-20 37 Tilburg Ten Miles; 10 em 13:55 uur, 10 km 12:30 uur St TTM www.tilburgtenmiles.nl
za
36 Dijkenloop Ben-Leeuwen; 21.1-10-5 km vanaf 9:40 uur SMWD www.dijkensport.nl
za
37 Crazy River Run Gorinchem; 10-15 km 14:00 uur Run-a-bit www.runabit.nl
do 10-09-20 37 BBQ-Compleetloop Giessen; 5.2 km 20:00 uur, jeugd 18:00 uur ARR www.altenaroadcircuit.nl
za 12-09-20 37 De 80 van de Langstraat Waalwijk; 80 km wandelen 20:00 uur Stg 80 vd Langstraat www.80vandelangstraat.nl
za 12-09-20 37 Rondje Rijen; 10 km 18:00 uur, 5 km 17:15 uur Spiridon www.rondje-rijen.nl
zo 13-09-20 38 Maasstadloop Rotterdam; 10 km 11:00 uur, 5 km 11:15 uur PAC www.maasstadloop.nl
di 15-09-20 38 Coopertest Kolbach; 12 min vanaf 19:45 uur ARR www.altenaroadrunners.nl
za
38 Bikse Marathon Hilvarenbeek; 21-31-42 km 10:00, 6-10 km 11:00 uur Achil87 www.beeksemarathon.nl
za
38 De Tien van 't Aogje Breda; 10 km 14:00, 5 km 13:00 uur AOGJE www.detienvantaogje.nl
zo 20-09-20 39 Dam tot Damloop Amsterdam; 16.1 km vanaf 10:19 uur Champion www.damloop.nl
zo 27-09-20 40 Clubkampioenschap ARR www.acw66.nl
zo 27-09-20 40 Geuzenloop Vlaardingen; 5-10-21,1 km 12:30 uur Fortuna www.geuzendag.nl/geuzenloop
vr 02-10-20 40 Ladiesrun Zoutelande; 5 km 17:30, 10 km 17:40 uur Comité MZ www.marathonzeeland.nl
za 03-10-20 40 Molenloop Alblasserdam; 5 EM 13:30, 10 EM 13:45 uur AAA www.aaa-atletiek.nl
za 03-10-20 40 Kustmarathon Zeeland Burgh-Haamstede; 42.2 km 12:00 uur Comité MZ www.marathonzeeland.nl
zo 04-10-20 41 Singelloop Breda; 1/2 mar 14:00, 10 km 12:15, 5 km 11:00 uur Sprint www.bredasesingelloop.nl
zo 04-10-20 41 Dijkloop Schoonhoven; 21.1 km 14:00, 10-6 km 14:30 uur Avantri www.avantri.nl
za 10-10-20 41 ARR Trimloop Almbos; tot 15 km 14:30 uur ARR www.altenaroadrunners.nl
zo 11-10-20 42 Marathon Eindhoven; 42.2 km 10:00 uur, 21.1 km 13:30 uur
www.marathoneindhoven.nl
za
41 Veluweloop Wageningen; 9:00 uur, estafette 12 personen CVL www.veluweloop.nl
zo 18-10-20 43 Amsterdam Marathon; 42.2 km 9:30, 21.1 km 13:20 uur
www.tcsamsterdammarathon.nl
za 17-10-20 42 Typhoon Loop Gorinchem, 10 km 14:00 uur, 5 km 13:00 uur Typhoon www.avtyphoon.nl/loopcircuit
zo 25-10-20 44 Herfstmarathon Etten-Leur; 42.2 km 10:15 uur, 21.1 km 12:15 uur
www.marathonbrabant.nl
zo 01-11-20 45 Drechtstadloop Dordrecht; 21.1 km 14:35, 10 km 14:25 uur Fortius www.drechtstadloop.nl
zo 01-11-20 45 New York City Marathon; 42.2 km vanaf 9:40 uur NYRR www.nycmarathon.org
za
44 Bergrace by Night Arnhem; 3.3-5.6-7.6-11,6 km vanaf 19:30 uur Stg BB race www.bergracebynight.nl
za
45 Drunense Duinencross DAK www.dakdrunen.nl
za 07-11-20 45 Vestingstad Run Woudrichem; 21.1-11-6 km 14:00, jeugd 13:15 uur ARR www.altenaroadcircuit.nl
zo 08-11-20 46 Maresiacross Kaatsheuvel; 6.8 km 11:20, 9.1 km 12:00 uur Maresia www.tvwaalwijk.nl
za 14-11-20 46 Zevenheuvelennacht Nijmegen; 7 km 19:00 uur Stg Zevenheuvelen www.zevenheuvelenloop.nl
zo 15-11-20 47 Scorpiocross Oosterhout; prestalielopen 15:00 uur Scorpio www.atvscorpio.nl
zo 15-11-20 47 Zevenheuvelenloop Nijmegen; 15 km 13:00 uur Stg Zevenheuvelen www.zevenheuvelenloop.nl
za 21-11-20 47 ARR Trimloop Almbos; tot 15 km 14:30 uur ARR www.altenaroadrunners.nl
za
47 Warandeloop Tilburg; 5-10 km 13:00 uur Stg Warande www.warandeloop.nl
za
49 Enclave Cross Baarle-Nassau; Gloria www.regio13.nl
za
50 Engelermeercross Engelen; 9 km 10:30 uur OSS-Volo www.oss-volo.nl
za
50 Bruggenloop Rotterdam; 15 km 15:30 uur PME www.bruggenloop.nl
zo 13-12-20 51 Stratenloop Waspik; 5-10 km 12:30 uur Maresia www.tvwaalwijk.nl
za
51 Lidocross Waalwijk; ACW66 www.regio13.nl
za 19-12-20 51 Eindejaarsloop ARR; 10 km 14:30 uur, 5 km 15:00 uur ARR www.altenaroadrunners.nl
za
51 Linschotenloop; 21.1 km 13:45, 10.5 km 13:30, 5.3 km 12:30 uur Stg Linschotenloop www.linschotenloop.com