ARR WEDSTRIJDKALENDER 2023
24 jan 2023
dg datum wk naam, plaats, afstand, starttijd organisatie homepage
za 07-01-23 1 Winter Fire Run Vuren; 9 km vanaf 11:00 uur Run-a-bit www.winterfirerun.nl
zo 08-01-23 2 Egmond halve marathon; 21.1 km vanaf 12:16, 10.5 km 10:25 uur Le Champion www.egmondhalvemarathon.nl
za 04-02-23 5 Midwinter Marathon Apeldoorn; 42 km 10:30 uur Stg Mar Apeldoorn www.midwintermarathon.nl
zo 22-01-23 4 Spiridoncross Rijen; 5,9 km 12:15 uur, 10.20 km 13:00 uur Spiridon www.spiridoncross.nl
zo 22-01-23 4 Ruitenburg Halve Maassluis, 21.1-10-5 km 13:00 uur AVW www.avwaterweg.nl
zo 22-01-23 4 Road To Rotterdam - Oud Beijerland; 20 km 10:00 uur Spirit www.nnmarathonrotterdam.nl
zo 29-01-23 5 Mastboscross Breda; wedstrijden vanaf 9:02, prestatie 15:09 uur Sprint www.mastboscross.nl
za 04-02-23 5 Tunnelloop Oud-Beijerland; 25-10-5 km vanaf 10:00 uur Spirit www.nemesystunnelloop.nl
zo 05-02-23 6 Atledocross Dongen; vrouwen-trimmers 12:20, mannen 13:10 uur CMB www.atledo.nl
zo 12-02-23 7 Road To Rotterdam - Dordrecht; 25 km 10:00 uur Fortius www.nnmarathonrotterdam.nl
za 18-02-23 7 Kruikenloop Tilburg; 15-10-5 km 11:11 uur TRR www.tilburgroadrunners.nl
zo 05-03-23 10 Road To Rotterdam - Oud Beijerland; 30 km 10:00 uur Spirit www.nnmarathonrotterdam.nl
zo 05-03-23 10 Vestingloop Gorinchem; 1-5-10-21 km vanaf 10:30 uur EPIC www.vestinglopen.nl/gorinchem
za 11-03-23 10 Halve Marathon Dordt; 21.1 km 12:10 uur, 5-10 km 12:40 uur Fortius www.riwalhalvemarathon.nl
zo 12-03-23 11 CPC Den Haag; 5 km 11:00, 10 km 12:00, 21.1 km 14:30 uur SMC www.cpcloopdenhaag.nl
zo 12-03-23 11 Drunense Duinenloop; 21.1 km 13:30 uur, 10 km 11:55 uur DAK www.drunenseduinenloop.nl
za 18-03-23 11 Plassenloop Reeuwijk; 5 km 12:00, 10 km 13:00, 15 km 13:30 uur SC Reeuwijk www.reeuwijkse-plassenloop.nl
zo 19-03-23 12 Road To Rotterdam - Spijkenisse; 35 km 10:00 uur Spark www.nnmarathonrotterdam.nl
zo 19-03-23 12 Natuur Marathon Lekkerkerk; 21-10-5 km 10:30 uur AV Start www.avstart.nl
za
12 SecureRun Ameide; 15 km 15:00 uur, 5-10 km 15:10 uur Typhoon www.avtyphoon.nl/loopcircuit
za 25-03-23 12 Brakelselenteloop; 10-5 km 14:00 uur, jeugd 12:30 uur ARR www.brakelselenteloop.nl
zo 26-03-23 13 Zandvoort Circuit Run; 12 km 11:45, 16.1 km 12:45 uur Le Champion www.zandvoortcircuitrun.nl
za
14 Parkloop Schoonhoven; 10 km 14:30, 5 km 13:00 uur Avantri www.avantri.nl
za
14 Rondje Vrachelen Oosterhout; 10 km 16:00 uur Scorpio www.atvscorpio.nl
zo 16-04-23 16 Rotterdam Marathon; 42.2 km vanaf 10:00 uur Golazo www.rotterdammarathon.nl
wo
16 Leemputtenloop Rijen; 5-10 km 19:30 uur
www.leemputtenloop.nl
za 22-04-23 16 Rondje Almkerk; 4-6-10 km 12:00 uur, jeugd 10:30 uur Team Almkerk www.teamalmkerk.nl
wo 10-05-23 19 Verkerkloop Zwijndrecht; 5-10 km 20:15 uur Parthenon www.verkerkloop.nl
za 13-05-23 19 Kaaienloop Oosterhout; 5 km 18:15, 10 km 19:00 uur Stg Kaaienloop www.kaaienloop.nl
di
20 Dualmeet ARR-DAK Almbos; 5 km 19:45 uur ARR www.altenaroadrunners.nl
vr 12-05-23 19 Omloop Biesbosch; 10 km 18:30 uur Comité OB www.omloopvandebiesbosch.nl
zo 14-05-23 20 Vestingloop Den Bosch; 15 km 13:00, 5 km 13:30, 10 km 14:30 uur OSS-Volo www.vestingloop.nl
za
20 Krakelingenloop Heukelum; 5 km 14:50, 10 km 15:00 uur Typhoon www.avtyphoon.nl/loopcircuit
za
21 Estafette Marathon Papendrecht; 21.1-42.2 km 11:00 uur Passaat www.avpassaat.nl
za
21 Terheijdenloop; 10 km 12:30, 5 km 12:45 uur Stg Terheijdenloop www.deterheijdenloop.nl
do
22 Dauwloop Giessen; 6:30 uur ARR www.altenaroadrunners.nl
do
22 Hemelvaartsdagloop Lekkerkerk; 10:00 uur AV Start www.avstart.nl
za 27-05-23 21 IJsselsteinloop; 10 km 10:00, 21.1 km 10:25, 5 km 13:15 uur Politie Utrecht www.ijsselsteinloop.nl
za 27-05-23 21 Roparun Roparun www.roparun.nl
zo 28-05-23 22 Haagse Beemdenloop Breda; 5-10-15 km SHB www.haagsebeemdenloop.nl
za
23 Knooppuntenloop Drunense Duinen; 15:00 uur ARR www.altenaroadrunners.nl
zo 04-06-23 23 Leidsche Rijnloop Utrecht; 21.1-10-5 km Stg LRS www.deloopvanleidscherijn.nl
za 10-06-23 23 Lenteloop Papendrecht; 10 km 15:00 uur, 5 km 14:00 uur Passaat www.nationale-lenteloop.nl
ma 12-06-23 24 Singelloop Woerden; 10-6.5-3 km 20:00 uur Clytoneus www.singelloopwoerden.nl
wo
25 Hardloopgala Gilze; 5 km 19:30 uur RR Gilze www.hardloopgalagilze.nl
za
25 Bavoloop Rijsbergen; 10 km 19:30 uur, 5 km 17:15 uur Bavoloop www.bavoloop.nl
za 17-06-23 24 Heuvelrugloop Maarn; 10-21.1 km 19:00 uur Heuvelrugloopteam www.heuvelrugloop.nl
za
26 Lingewaalloop Herwijnen; 5-10 km
facebook.com/Lingewaalloop
zo 25-06-23 26 Halve van Roosendaal; 5 km 14:30, 10-21.1 km 15:30 uur Thor www.halvemarathonroosendaal.nl
za
27 Chaamloop; 5-21.1 km 18:45, 10 km 20:00 uur Gloria www.chaamloop.nl
za
29 Dwars door Dongen; 10 em 17:15, 5 km 17:30, 10 km 18:15 uur Atledo www.dwarsdoordongen.nl
wo 23-08-23 34 Stratenloop Genderen; 8 km 19:45 uur, jeugd 18:45 uur ARR www.altenaroadcircuit.nl
zo
36 Dorpsloop Teteringen; 5 km 14:00, 10 km 15:00 uur SDT www.dorpsloop.nl
di
36 Coopertest Kolbach; 12 min vanaf 19:45 uur ARR www.altenaroadrunners.nl
za
36 Pomploop Noordeloos; 10 km 14:00 uur, 5 km 13:00 uur
www.noordeloos.nl
zo
37 Dijkenloop Ben-Leeuwen; 21.1-10-5 km vanaf 9:40 uur SMWD www.dijkensport.nl
zo
37 Nazomerloop Schoonhoven; 5 km 13:00 uur, 10 km 15:30 uur Avantri www.avantri.nl
zo
37 Stratenloop Bels Lijntje Baarle; 10-5,85 km 19:00 uur Gloria www.gloria-atletiek.nl
do 07-09-23 36 Stratenloop Giessen; 5.2 km 20:00 uur, jeugd 18:00 uur ARR www.altenaroadcircuit.nl
za 09-09-23 36 De 80 van de Langstraat Waalwijk; 80 km wandelen 20:00 uur Stg 80 vd Langstraat www.80vandelangstraat.nl
zo 10-09-23 37 Maasstadloop Rotterdam; 10 km 11:00 uur, 5 km 11:15 uur PAC www.maasstadloop.nl
zo
38 Rondje Rijen; 10 km 11:15 uur, 5 km 11:30 uur Spiridon www.rondje-rijen.nl
ma
38 Dualmeet DAK-ARR Drunen; 5 km 19:45 uur DAK www.dakdrunen.nl
zo
39 Bikse Marathon Hilvarenbeek; 21-31-42 km 10:00, 6-10 km 11:00 uur Achil87 www.beeksemarathon.nl
zo 17-09-23 38 Dam tot Damloop Amsterdam; 16.1 km vanaf 10:19 uur Champion www.damloop.nl
zo
39 De Tien van 't Aogje Breda; 10 km 14:00, 5 km 13:00 uur AOGJE www.detienvantaogje.nl
zo 24-09-23 39 Geuzenloop Vlaardingen; 5-10-21,1 km 12:30 uur Fortuna www.geuzendag.nl/geuzenloop
zo 24-09-23 39 Tilburg Ten Miles; 10 em 13:55 uur, 10 km 12:30 uur St TTM www.tilburgtenmiles.nl
zo 01-10-23 40 Singelloop Breda; 1/2 mar 14:00, 10 km 12:15, 5 km 11:00 uur Sprint www.bredasesingelloop.nl
vr 06-10-23 40 Ladiesrun Zoutelande; 5 km 17:30, 10 km 17:40 uur Comité MZ www.marathonzeeland.nl
za 07-10-23 40 Kustmarathon Zeeland Burgh-Haamstede; 42.2 km 12:00 uur Comité MZ www.marathonzeeland.nl
za 07-10-23 40 Waterlinieloop Sleeuwijk; 16:00 uur jeugd, 5 km 16:30 uur ARR www.altenaroadcircuit.nl
za
40 Molenloop Alblasserdam; 5 EM 12:50, 10 EM 13:00 uur AAA www.aaa-atletiek.nl
za
41 Veluweloop Wageningen; 9:00 uur, estafette 12 personen CVL www.veluweloop.nl
zo 08-10-23 41 Marathon Eindhoven; 42.2 km 10:00 uur, 21.1 km 13:30 uur Golazo www.marathoneindhoven.nl
zo 15-10-23 42 Amsterdam Marathon; 42.2 km 9:00, 21.1 km 13:00 uur Le Champion www.tcsamsterdammarathon.nl
za
43 Dijkloop Schoonhoven; 21.1 km 14:00, 10-6 km 14:30 uur Avantri www.avantri.nl
za
44 Typhoon Loop Gorinchem; 5-10 km 14:00 uur Typhoon www.avtyphoon.nl
zo 29-10-23 44 Herfstmarathon Etten-Leur; 42.2 km 10:15 uur, 21.1 km 12:15 uur St Mar Brabant www.marathonbrabant.nl
za 04-11-23 44 Vestingstad Run Woudrichem; 21.1-11-6 km 14:00, jeugd 13:15 uur ARR www.altenaroadcircuit.nl
zo 05-11-23 45 Drechtstadloop Dordrecht; 21.1 km 14:35, 10 km 14:25 uur Fortius www.drechtstadloop.nl
zo 05-11-23 45 New York City Marathon; 42.2 km vanaf 8:00 uur NYRR www.nycmarathon.org
zo
46 Drunense Duinencross; vanaf 10:30 uur DAK www.dakdrunen.nl
zo
47 Maresiacross Kaatsheuvel; 6 km 11:30, 9 km 12:15 uur Maresia www.tlvdelangstraat.nl
za 18-11-23 46 Zevenheuvelennacht Nijmegen; 7 km 19:00 uur Stg Zevenheuvelen www.zevenheuvelenloop.nl
zo 19-11-23 47 Zevenheuvelenloop Nijmegen; 15 km 13:00 uur Stg Zevenheuvelen www.zevenheuvelenloop.nl
zo
48 Scorpiocross Oosterhout; vanaf 10:30 uur Scorpio www.atvscorpio.nl
za
48 Warandecross Tilburg; vanaf 9:30 uur Stg Warande www.warandeloop.nl
zo
49 Spark Marathon Spijkenisse; 42.2 km 10:30 uur, 5-10-21 km 11:00 uur Spark www.spijkenissemarathon.nl
zo
49 Warandecross Tilburg; vanaf 9:10 uur Stg Warande www.warandeloop.nl
zo 10-12-23 50 Bruggenloop Rotterdam; 15 km 15:30 uur PME www.bruggenloop.nl
zo
51 Stratenloop Waspik; 5-10 km 12:30 uur Maresia www.stratenloopwaspik.nl
za
51 Linschotenloop; 21.1 km 13:45, 10.3 km 13:30, 5.3 km 12:30 uur Stg Linschotenloop www.linschotenloop.com
zo
52 Lidocross Waalwijk; ACW66 www.acw66.nl
za
52 Eindejaarsloop ARR; 10 km 14:30 uur, 5 km 15:00 uur ARR www.altenaroadrunners.nl